6725 Szeged, Tisza Lajos krt. 111.

Bejelentkezés, időpontkérés: 62 / 545-851
Titkárság: 545-310, Fax : 545-848

Igazgató: Dr. habil. Rovó László Ph.D.
tanszékvezető egyetemi tanár

A Magyar Fülészeti Microchirurgiáért

2011-ben Prof. Dr. Jóri József kapta a “A Magyar Fülészeti Microchirurgiáért” emlékérmet és oklevelet.

A Magyar Fül-Orr-Gége és Fej-Nyaksebész Orvosok Egyesületének Fülészeti Microchirurgiai Sectiója 2011. március 25-én tartotta Budapesten évi tudományos ülését. A program keretében Prof. Dr. Jóri József (Dr. Rovó László egyetemi docens társszerzőségével) előadást tartott a modern cochlearis implantatiós technikáról. 2011-ben Jóri József professzor kapta "A Magyar Fülészeti Microchirurgiáért" emlékérmet és oklevelet, melyet az ülésen Dr. Liktor Bálint, a Sectio elnöke és Prof. Dr. Gerlinger Imre, az Egyesület elnöke adott át.

microchir erem microchir oklevel

szte tik