SZTE ÁOK Onko

6720 Szeged, Korányi fasor 14-15.
Tel: 62/545-331, 545-332 (porta)
62/545-330 (titkárság) Fax: 62/545-329
Email: office.pedia@med.u-szeged.hu

Diszpécser pult
(időpont kérés 12-16 óra között):
62/342-217, 62/ 342-218
Email: diszpecser.pedia@med.u-szeged.hu

igazgató: Dr. Bereczki Csaba Ph.D.
tanszékvezető egyetemi docens

Az oldal a helyes működéshez cookie-k használatát igényelheti. Ezekben az esetekben, amennyiben a látogató böngészőjében a cookie-k engedélyezve vannak, akkor és csakis akkor a cookie-k használata automatikus. A cookie-k, melyeket a látogató böngészője ment le a látogató számítógépére, nem tartalmaznak személyes adatokat. Azok csak a webhely által felhasználható információdarabkákat tartalmazhatnak, melynek célja az, hogy a webhely ezeken keresztül azonosítani legyen képes a látogatót, így a visszatérő látogatónak bizonyos, már  megadott és rögzített adatait nem kell újra megadnia, valamint anonim statisztikai adatokat szolgáltat a Google Analytics-om keresztül. A cookie-k használata egy lehetőség a webhely kényelmesebb böngészéséhez és a bejelentkezés használatához. A cookie-k használatát a felhasználó bármikor saját böngészőjében letilthatja. Az oldal egyes szolgáltatásai és tartalmai ugyanakkor nem kizárt, hogy igénylik a cookie-k adta lehetőségeket, így ezen szolgáltatások és tartalmak olyan böngészőkkel, amikben a cookie-k lehetősége ki van kapcsolva, előfordulhat, hogy nem lesznek elérhetőek vagy nem működnek megfelelően.

Az információk biztonsága és védelme érdekében minden ésszerű intézkedést megteszünk. A honlap tulajdonosa a hozzá eljutott személyes és nem személyes adatokat bizalmas adatként kezeli, melyekre a titoktartási kötelezettség is érvényes. Az adatokhoz való hozzáférést szigorúan korlátozzuk, hogy megelőzzük a jogosulatlan hozzáférést, az adatok megváltoztatását, illetve jogosulatlan felhasználását.